Sizden gelenler

ASIM HOCA için ne söylesem azdır mükemmel bir cerrah benim tüp mide op mu asım bey yaptı artı safra kesesi amaliyatımla birlikte ve cok memnunum iyiki varsın hocam

HU……….. M……… -

Asım Bey ailemizin doktoru .Annem, kayınvalidem, babam, eşim;hepimiz Asım Bey’ ameliyat olduk.Ben ilk mide şikayeti ile gittim. 3 yıl önce de safra kesesi ameliyatı oldum.Ameliyat öncesinde bilgilendirdi, sonrasında da ilgilendi.Şu an ne olursa olsun ameliyat olacağım sayılı cerrahtan birisi.

A………….. -

Kendisi çok mükemmel bir doktor,mükemmel bir cerrah.Kesinlikle tavsiye ederim.Bir dönem Asım Bey’e safra kesesi ameliyatı oldum ama çok yıllar evvel.Çok başarılı oldu.Hiçbir sıkıntım olmadı. Güler yüzlü, inanılmaz destek verdi.İşinin inanılmaz ehli.Takibi mükemmel, şiddetle tavsiye ederim.

R……………………………. -

Asım Hocam bu konuda baya uzman, yaptığı bütün operasyonların hepsi çok başarılı.9 sene önce ameliyat oldum, çok memnunum.Tüp mide ameliyatı oldum, ameliyatım da çok iyi geçti.Hastanede ameliyatı en iyi yapan doktoru araştırdım.Asım Bey olduğunu öğrenince ona müracaat ettim.Genel cerrahi üzerine çok başarılı, başarılarının devamını dilerim.

T…………………….. -

Ben çok memnunum.Önce Allah sonra onun teşhisi ve tanısı ile onkoloji doktorum ile beraber bugün hayattayım.Zaman zaman görüşüyoruz.Hala da ilgili.Ben o zaman gittiğimde doktorum hastanede hizmet verirken acile gittim.Acile ilk gelen doktordu.Kolon kanseri ameliyatımı yapan da Asım Bey. 2018 Kasım ayında ameliyatımı oldum,gayet başarılı geçti.

H……………….. -

Asım hocanın hastasıyım, 1 yıldır tanıyorum.İşinde profesyonel ve uzman bir doktor.Kesinlikle kendisini kanıtlamış bir cerrah.İlgili alakalı, yönlendirme açısından da çok yardımcı oldu.Sadece kendi branşı için yönlendirmiyor, branşı dışında ise de o bölüme yönlendiriyor.Hem kendisi ve ekibi ile operasyona girdiğim için kendimi şanslı hissediyorum hem de tamamen güvendiğim bir hoca. Sadece hasta-doktor ilişkisi olarak değil abi gibi yaklaşıyor.Yaklaşımı çok hoşuma gitti.Doğru olan neyse onu yapıyor.Ben midem için gittim, endoskopi yapıldı.Bazı şikayetlerim için gittiğimde oturup dinledi ve doktorum beni yönlendirdi.

 
Ö………………. -

Kendisine gastrointestinal virüs operasyonu için gittim.Kesinlikle konuya vakıf, çok doğru yaklaşımı olan, hem mesleki hem insani yönden yetkin bir doktor.

M………………………………. -